У гуртожиток для переселенців завезли дві нові електроплити та душові кабіни

1 лютого у гуртожиток Чернігівського національного технологічного університету (вул. Ціолковського, 14), куди заселилася частина мешканців пошкодженого будинку по вул. Попудренка, для них доставили дві душові кабіни та дві електроплити, пише ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Чернігівську міьську раду.

Загалом закупка для цього гуртожитку була зроблена на загальну суму понад 35 тис. грн.

– Всі проблеми, які є у мешканців, знаходяться на постійному контролі. Міська влада постійно допомагає та опікується потребами цих людей. Якщо люди звертатимуться, ми обов’язково або через благодійний фонд, або через міський бюджет будемо купувати необхідні речі. Мешканці гуртожитку не виселятимуться до тих пір, поки не відновиться зруйнований будинок і люди не поселяться туди, де раніше мешкали», – сказав заступник міського голови.

Начальник управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду міської ради Михайло Католик повідомив, що ті, хто раніше отримував субсидії на житло, зараз теж можуть їх отримати. Для цього необхідно, в першу чергу, оформити договір на проживання у гуртожитку, який потім треба надати до відділу субсидій.

Як вже повідомлялося раніше, у гуртожитку ЧНТУ для постраждалих мешканців, де проживатимуть орієнтовно 84 особи, виділено 5-й поверх. У кімнатах, коридорі та санвузлі зроблений ремонт. Крім того, поселенці вже користуються новою технікою – пральними машинами та бойлером на кухні.

Завідуюча гуртожитком Надія Радько розповіла, що на 5-му поверсі розташовано 36 кімнат, вони майже всі заселені, але люди ще приходять, щоб оглянути помешкання. Вона також додала, що дві електроплити куплені на замовлення жильців, хоча на двох кухнях по дві електроплити було, але на таку кількість сімейних людей їх дійсно потрібно більше. Душові кабінки будуть встановлені замість старої ванни.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*