Ічнянщина вшанувала Великого Кобзаря

9 березня, день народження Великого Кобзаря, став для всього українського народу святом віри, правди, волі, й усвідомлення того, що Україна є назавжди – як і Шевченко. В історії кожної нації є найвеличніша постать, яка уособлює дух, славу, велич і одвічні прагнення народу. Для українців таким став Тарас Григорович Шевченко, поетичний заповіт якого – це основа українського буття, людської гідності. Палкі і пророчі слова світоча українського народу й сьогодні залишаються актуальними, допомагають долати труднощі і з надією дивитись у майбутнє, вони й нині сіють зерна світла, добра і безкомпромісної любові до України. Про це пише ІЧНЯ СЬОГОДНІ із посиланням на Ічнянську РДА.

В місті Ічня, відбувся урочистий захід з нагоди 203-ї річниці з дня народження видатного сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. Участь у заході взяли голови районної державної адміністрації Олександр Бондар, районної ради Григорій Герасименко, представники трудових колективів підприємств, установ, організацій, громадськість міста.

Під музичну композицію «Реве та стогне Дніпр широкий» керівники району, представники громадськості поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку та вшанували пам’ять Великого Кобзаря.

Джерело: ІЧНЯ СЬОГОДНІ

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*